Pedál BMX/Freeride Force Blizz (Black) Force
Popis produktu
Nylonový pedál BMX/Freeride Force Blizz s vymeniteľnými pinmi a priemyselnými ložiskami.Parametre
| Farba | Čierna |
| Počet pinov | 2 x 8 |
| Rozmer | 112 x 109 mm |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 362 g |
| Materiál telo | Nylon |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | Priemyselné ložiská |
Súvisiace produkty
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black)
Shimano
30,40 €
24,72 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm




