Pedál MTB nášlapný XLC PD-S14 XLC
Popis produktu
Jednostranný nášlapný MTB pedál XLC PD-S14 určený pre MTB a trekingové bicykle s hliníkovým telom a rámom a CroMo oskou. Pedál určený pre jazdcov jazdiacich s obyčajnými topánkami ale aj cyklo tretrami. Pedál má na jednej strane nastaviteľný SPD zámok pre jednoduché nacvaknutie/vycvaknutie tretry z pedálu. Druhá strana pedálu je určená pre obyčajné topánky. Kompatibilné so Shimano SPD systémom. Dodávané vrátane kufrov.Parametre
| Farba | Čierna |
| Rozmer | 75 x 86 mm |
| Kufor | Shimano SPD |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 285 g |
| Materiál telo | Hliník |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | Zapuzdrené / utesnené ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuka cesta 2x7/8 Shimano Tourney FC-A070-CG
Shimano
36,60 €
29,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm
Kľuka cesta 2x6/7/8 TWN Road Compact 8219 (Silver)
TWN
62,00 €
50,41 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 12/14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Kľuky cesta 2x11 Shimano Ultegra FC-R8000
Shimano
305,99 €
15.04.24
248,77 bez DPH
K dispozícii po:15.04.24
Farba: Tmavosivá
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 50 - 34 / 172,5 mm
Technológia: Hollowtech BB, Hollowtech II
Bolt circle diameter: 110 mm
Kľuky cesta 2x9/10 Miche Team CPT
Miche
99,00 €
80,49 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18/20
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 172,5 mm
Bolt circle diameter: 110 mm



