Pedál Freeride nášlapný Xpedo Ambix (Silver) XPEDO
Popis produktu
Jednostranný náášlapný freeride pedál Xpedo Ambix umožňuje jazdcom spoľahlivo sa ponoriť do neznámeho terénu. Deväť kolíkov na plochej strane poskytuje dostatok trakcie a nadmerná západka na prednej strane uľahčuje zacvaknutie tretry. Zaklikávací systém Posi-Fit je plne nastaviteľný na jemné doladenie zapnutia a uvoľnenia topánky. Nízkoprofilové telo zo zliatiny hliníka 6061 s výškovo nastaviteľnými kolíkmi zaisťuje trakciu a oporu pri akomkoľvek štýle obuvi. Kónické osky sa odvaľujú v troch presných zapuzdrených ložiskách pre ľahkú údržbu. Širší Q-faktor umožňuje veľkú vzdialenosť medzi topánkou a kľukou.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet pinov | 2 x 8 |
| Rozmer | 102 x 84 x 19 mm |
| Q faktor | 56 mm |
| Kufor | Xpedo XPC (6°) |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 386 g |
| Materiál telo | Hliník 6061 CNC opracovaný |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | 3 x zapuzdrené ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuky cesta 2x11 Miche Race HSP Evo Max
Miche
145,00 €
117,89 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 172,5 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Kľuka cesta 2x8 SunRace FCR86
SunRace
45,00 €
36,59 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Technológia: Super Fluid Drive
Dĺžka kľuky: 170 mm
Kľuky cesta 2x10 Miche Team Evo Max
Miche
125,00 €
101,63 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 20
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 172,5 mm, 170 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Kľuky cesta 2x11 Shimano Ultegra FC-R8000
Shimano
305,99 €
15.04.24
248,77 bez DPH
K dispozícii po:15.04.24
Farba: Tmavosivá
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 50 - 34 / 172,5 mm
Technológia: Hollowtech BB, Hollowtech II
Bolt circle diameter: 110 mm





