Pedál nášlapný Ergotec EP Superlight Binding Ergotec
Popis produktu
Jednostranný nášlapný pedál Ergotec EP Superlight Binding je športovou verziou pedálu Ergotec EP-1. Má hliníkové konkávne telo a rám optimalizujúce prenos sily a CroMo osku. Pedál je určený pre mestské a trekingové bicykle a pre jazdcov jazdiacich s obyčajnými topánkami, ale aj cyklo tretrami. Pedál má na jednej strane nastaviteľný SPD zámok pre jednoduché nacvaknutie/vycvaknutie tretry z pedálu. Druhá strana pedálu je určená pre obyčajné topánky, poloha ktorých zabezpečuje osem pinov. Kompatibilné so Shimano SPD systémom. Dodávané vrátane kufrov.Parametre
| Farba | Čierna |
| Rozmer | 88 x 75 mm |
| Kufor | Shimano SPD |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 346 g |
| Materiál telo | Hliník 6061 |
| Materiál oska | CroMo |
| Ložiská | Zapuzdrené / utesnené ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuky cesta 2x11 Campagnolo Centaur FC18-CE (Black)
Campagnolo
190,19 €
28.11.25
154,63 bez DPH
K dispozícii po:28.11.25
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 22
Veľkosť: 50 - 34 / 172,5 mm, 50 - 34 / 175 mm, 52 - 36 / 170 mm, 52 - 36 / 172,5 mm, 52 - 36 / 175 mm, 50 - 34 / 170 mm
Bolt circle diameter: 145 / 112 mm
Hmotnosť: cca. 875 g (50/34 z, 170 mm)
Akcia
Kľuka s trojprevodníkom BRN Road Triple Crank
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Skladom55,00 €Farba: Strieborná
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 24
Veľkosť: 52 / 40 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm
Kľuky cesta 2x9 Shimano Sora FC-R3000
Shimano
85,00 €
69,11 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18
Veľkosť: 50 - 34 / 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Q Factor: 150 mm
Kľuky cesta 2x9 SunRace FCR9F
SunRace
71,88 €
58,44 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 110 mm



