Pedál MTB nášlapný XLC PD-S15 SPD (Black) XLC
Popis produktu
Dvojstranný pedál MTB nášlapný XLC PD-S15 (Shimano SPD system) určený pre MTB a trekingové bicykle. Hliníkové telo CNC opracované. Nastaviteľné viazanie. Kompatibilné s Shimano SPD systémom. Dodávané vrátane kufrov.Parametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Rozmer | 80 x 49 mm |
| Kufor | Shimano SPD |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 260 g |
| Materiál telo | Hliník |
| Materiál oska | CroMo CNC opracovaná |
| Ložiská | Zapuzdrené / utesnené ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black)
Shimano
30,40 €
24,72 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm



