Pedál MTB nášlapný XPEDO M-FORCE 8 Ti (Shimano SPD system) XPEDO
Popis produktu
Superľahký titánový nášľapný MTB pedál. Maximálna doporučená váha cyklistu je 85 kg. Nastaviteľné obojstranné viazanie, kompatibilné s Shimano SPD systémom. Odľahčená titánová dutá oska.Parametre
| Farba | Titánová |
| Rozmer | 50,5 x 42 x 17,4 mm |
| Kufor | XPT (6°) |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 215 g |
| Materiál telo | Titán |
| Materiál oska | Titán - dutá |
| Ložiská | 3 x zapuzdrené |
Súvisiace produkty
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black)
Shimano
30,40 €
24,72 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm







