Pedál MTB nášlapný Xpedo CXR Pro (Blue) XPEDO
Popis produktu
Obojstranný nášlapný MTB pedál Xpedo CXR Pro je mimoriadne výkonný cyklokrosový pedál pre jazdcov hľadajúcich nízku hmotnosť, odolnosť a pevnosť. Upínací systém Posi-Lock umožňuje vynikajúcu prispôsobiteľnosť a jednoduché rýchle zapínanie. Špeciálne navrhnutá väčšia predná čeľusť maximalizuje úspešnosť upnutia aj za vlhkých a bahnitých podmienok. Model Xpedo CXR má dobré samočistiace vlastnosti aj za extrémnych podmienok.Telo pedála je vyrobené z kovaného hliníka 6061 a oska pedála z titánu je uložená v troch presných zapuzdrených ložiskách zaručujúce minimálnu údržbu. Pedál Xpedo CXR je kompatibilný so zarážkami Shimano SPD.
Parametre
| Farba | Čierna/Modrá |
| Rozmer | 78 x 63 x 18 mm |
| Q faktor | 53 mm |
| Kufor | XPT (6°) |
| Závit | 9/16" |
| Hmotnosť | cca. 240 g |
| Materiál telo | Kovaný hliník 6061 |
| Materiál oska | Titán |
| Ložiská | 3 x zapuzdrené ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 (Black)
Shimano
27,45 €
22,32 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm, 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm
Kľuka Trek/MTB 2x7/8 Shimano FC-TY501-2 Chain Guard (Black)
Shimano
30,40 €
24,72 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 46 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 175 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 73 mm





