Predstavec štandardný 1" Ergotec Eagle 2 (25,4/Silver) Ergotec
Popis produktu
Celohliníkový predstavec Ergotec Eagle 2 pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Hliník 356-T6 |
| Priemer uchytenia riadidiel | 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 455 g |
| Dĺžka predstavca | 80 mm |
| Uhol | 35° |
Súvisiace produkty
Riadidlá Bullhorn BLB Eastwood OS (31,8/Black)
BLB
36,00 €
29,27 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer riadidiel: 23,8 mm
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 201 g
Šírka: 370 mm
Riadidlá Deda Elementi Zero2 (Polish On Black)
Deda Elementi
47,13 €
38,32 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6 double butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,7 mm
Hmotnosť: cca. 295 g (420 mm)
Šírka: 420 mm, 460 mm, 440 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 130 / 75 mm
Riadidlá BRN Parma
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika predstavca: Ø 22,2 mm
Materiál: Pochrómovaná oceľ
Šírka: 600 mm
Riadidlá Bullhorn BLB Bullhorn (25,4/Silver)
BLB
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer riadidiel: 23,8 mm
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 206 g
Šírka: 380 mm, 360 mm



