Predstavec štandardný 1" TWN Fe-AL (Black&Silver) TWN
Dĺžka krku
Popis produktu
Predstavec štandardný 1" TWN Fe-AL pre závitovú vidlicu 1".Parametre
| Farba | Čierna/Strieborná |
| Priemer krku | 22,2 mm (1" vidica) |
| Materiál | Oceľ/Hliník |
| Priemer uchytenia riadidiel | ø 25,4 mm |
| Dĺžka krku | 300 mm, 160 mm |
| Hmotnosť | cca. 293 g (160 mm) |
| Dĺžka predstavca | 40 mm |
| Uhol | 40° |
Súvisiace produkty
Riadidlá FSA Gossamer Compact
FSA
66,09 €
53,73 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 6066
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 310 g (420 mm)
Šírka: 440 mm, 420 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 125 / 80 mm
Riadidlá XLC HB-C03 (Black)
XLC
16,80 €
13,66 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061 PG
Priemer uchytenia predstavec: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 273 g
Šírka: 600 mm
Výška: 55 mm
Riadidlá Bullhorn BRN Bullhorn Sport (25,4/Black)
BRN
23,00 €
18,70 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia predstavec: ø 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 350 g
Šírka: 460 mm
Riadidlá ITM XX7 Road (31,8/Black)
ITM
24,00 €
19,51 bez DPH
Momentálne nedostupnýFarba: Čierna
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Šírka: 420 mm
Dĺžka / hĺbka oblúku: 125 / 70 mm




