Ráfik 26" Remerx Dragon 719-L Eyelet (559-19/Black) Remerx
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Remerx Dragon 719-L je spoľahlivý, veľmi obľúbený model ráfika zosilený jednoduchým nitovaním a za priaznivú cenu.Technológie:
• Bezpečnostný systém SCR - jeho význam spočíva v zosilnení základne háku plášťa, aby nedošlo k odlomeniu pri opotrebení brzdnej plochy. Po nadmernom opotrebení brzdnej plochy nastáva vykloneniu bočnice a rozšíreniu ráfika, čo spôsobuje samovolné brzdenie. Brzdná plocha je deformovaná do priehlbiny, na ktorej sa začne objavovať prasklina.
• Sústružené brzdné plochy GBS vďaka jemným drážkam ponúkajú vyššiu účinnosť ráfikových bŕzd. Brzdné plochy súčasne robia ráfik vzhľadovo atraktivnejším.
Parametre
| Rozmer/ETRTO | 559-19 |
| Farba | Čierna |
| ERD | 535,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 500 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 26" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 57 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 32, 36 |
Súvisiace produkty
Plášť 26" Schwalbe Fat Frank HS 375 (60-559/Brown&White)
Schwalbe
26,17 €
21,28 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 60-559
Farba: Hnedá/Biela
Rozmer/Inch: 26" x 2,35"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 975 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Schwalbe Marathon Plus HS 440 (47-559)
Schwalbe
40,05 €
08.05.26
32,56 bez DPH
K dispozícii po:08.05.26
Rozmer/ETRTO: 47-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1,75"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 995 g
Prevedenie: Drôt
Plášť 26" Continental Gatorskin Wired (23-571/Black)
Continental
48,27 €
39,24 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 23-571
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 650 x 23C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 280 g
Prevedenie: Drôt
Duša 26" Continental MTB 26 (47/62-559 AV)
Continental
5,20 €
4,23 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 47/62-559
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 26" x 1.75/2.5
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40mm






