Náboj predný Sturmey Archer HBT30 Front (Black) Sturmey Archer
Počet špicov
Popis produktu
Predný náboj Sturmey Archer HBT30 Front s pevnou oskou na mestský a trekingový bicykel s ráfikovou brzdou. Náboj má leštený lesklý povrch a priemyselné ložiská. K dispozícii vo viacerých farebných provedeniach. Vhodne doplňujú zadné Flip-Flop náboje Sturmey Archer HBT30 alebo viacrýchlostné náboje Sturmey Archer S3X a S2©.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 61,5 mm |
| FTF | 70,6 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 145 mm |
| Hmotnosť | cca. 270 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | CroMo oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 9 mm |
| Počet špicov | 32, 36 |
| Ložiská | Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" EXAL ZX 19 (559-19/Silver)
Exal
od 12,97 €
10,54 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 559-19
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm, 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 550 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" DT Swiss 535 (622-19)
DT Swiss
36,83 €
29,94 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 540 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Silver)
Rodi
16,93 €
31.05.26
13,76 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Strieborná
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 28" Remerx Rapid (622-15)
Remerx
25,00 €
20,33 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-15
Farba: Čierna
ERD: 582 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 490 g
Prevedenie: Ráfiková brzda






