Náboj zadný BRN Fixed Flip-Flop Hub (Black) BRN
Popis produktu
Štýlový zadný náboj BRN Fixed Flip-Flop Hub s pevnou oskou a vysokou prírubou na single speed alebo fixie bicykel. Náboj sa dodáva s 18 zubovým pastorkom a poistnou maticou.Parametre
| Farba | Čierna |
| PCD | 62 mm |
| Dĺžka náboja | 120 mm |
| Hmotnosť | cca. 280 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061-T6 |
| Materiál oska | CrMo Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska/matica M10 |
| Počet špicov | 36 |
| Ložiská | 2x Priemyselné utesnené |
Súvisiace produkty
Kazeta 8 st. Shimano CS-HG50-8
Shimano
od 20,00 €
16,26 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 380 g (11-30 z.)
Kazeta 9 st. Miche Primato 9 SH
Miche
od 34,58 €
28,11 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 9
Veľkosť: 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 26 zubov, 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 zubov, 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 zubov
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 240 g (12-21 z.)
Prevedenie: Shimano
Kazeta 8 st. Shimano CS-HG51-8
Shimano
od 16,60 €
13,50 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 8
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 zubov
Materiál: Oceľ
Kazeta 10 st. Shimano Ultegra CS-6700
Shimano
od 71,65 €
58,25 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 24 / 28 zubov
Materiál: Oceľ / Hliník (unášač)
Hmotnosť: cca. 108 g (11-23 z.)



