Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Silver) Rodi
Popis produktu
Hliníkový ráfik Rodi Airline 1 s opracovanými brzdovými plochami, s dvojitou stenou a indikátorom opotrebenia ráfika.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Strieborná |
| ERD | 594 mm |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 669 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 28 - 62 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Náboj zadný Miche Primato Pista-Strada (Silver)
Miche
73,34 €
59,63 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 60 mm
FTF: 59,4 mm
Dĺžka náboja: 120 mm
Hmotnosť: cca. 502 g
Materiál telo náboja: Hliník 6061
Plášť 28" Schwalbe Marathon Plus Tour HS 619 (55-622)
Schwalbe
42,26 €
34,36 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 55-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 2,15"
Reflexná plocha: Áno
Zmes: Addix
E-Bike: E-50
Náboj predný SunRace HBM45F
SunRace
12,06 €
9,80 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
PCD: 38 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Dĺžka osky: 140 mm
Hmotnosť: cca. 212 g
Materiál telo náboja: Hliník 6061
Náboj predný Sturmey Archer HBT30 Front (Silver)
Sturmey Archer
28,00 €
22,76 bez DPH
Farba: Strieborná
PCD: 61,5 mm
FTF: 70,6 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Dĺžka osky: 145 mm
Hmotnosť: cca. 270 g



