Náboj predný SunRace HBM45F SunRace
Popis produktu
Predný náboj SunRace HBM45F s pevnou oskou na mestský a trekingový bicykel s ráfikovou brzdouParametre
| Farba | Strieborná |
| PCD | 38 mm |
| Dĺžka náboja | 100 mm |
| Dĺžka osky | 140 mm |
| Hmotnosť | cca. 212 g |
| Materiál telo náboja | Hliník 6061 |
| Materiál oska | Oceľ |
| Typ osky náboja | Pevná oska 3/8" |
| Počet špicov | 36 |
| Ložiská | Voľné guličky |
Súvisiace produkty
Ráfik 26" EXAL XL 25 (559-25)
Exal
25,81 €
31.05.26
20,98 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 559-25
Farba: Strieborná
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 665 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Exal XR1 (622-13)
Exal
22,49 €
31.05.26
18,28 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-13
Farba: Čierna
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 485 g
Prevedenie: Ráfiková brzda
Ráfik 28" Rodi Airline 1 (622-19/Black)
Rodi
19,08 €
31.05.26
15,51 bez DPH
K dispozícii po:31.05.26
Rozmer/ETRTO: 622-19
Farba: Čierna
ERD: 594 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 669 g
Ráfik 28" DT Swiss R 460 (622-18)
DT Swiss
41,82 €
34,00 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-18
Farba: Čierna
ERD: 596 mm
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Tubeless ready: Áno
Materiál: Hliník



