Ráfik 28" Exal XR1 (622-13) Exal
Počet špicov
Popis produktu
Hliníkový ráfik Exal XR1 s opracovanými brzdovými plochami, s dvojitou stenou a indikátorom opotrebenia ráfika. Určený pre cestné bicykle.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-13 |
| Farba | Čierna |
| Priemer otvoru na ventil | 6,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 485 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 18 - 28 mm |
| Nit otvorov ráfika | Žiadne |
| Počet špicov | 36, 32 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Silento HS 421 (37-622)
Schwalbe
24,23 €
19,70 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 37-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,40"
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Reflexná plocha: Áno
Zmes: SBC
Plášť 28" Continental Grand Prix (23-622)
Continental
44,32 €
Neznámý
36,03 bez DPH
K dispozícii po:Neznámý
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 225 g, cca. 295 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
TPI: 180
Plášť 28" Schwalbe Big Ben HS 439 (50-622/Creme)
Schwalbe
25,04 €
12.09.25
20,36 bez DPH
K dispozícii po:12.09.25
Rozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Krémová
Rozmer/Inch: 28" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 890 g
Prevedenie: Drôt
Páska do ráfika 18" Schwalbe Super HP (18-355)
Schwalbe
1,59 €
1,29 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 18-355
Farba: Modrá
Rozmer/Inch: 18"
Materiál: Polyuretán



