Ráfik 28" Ryde ZAC 19 (622-19/Silver) Ryde
Popis produktu
Hliníkový ráfik Ryde ZAC 19 určený pre využitie na horských ako aj trekingových bicykloch. Patrí medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie modely značky Ryde.Parametre
| Rozmer/ETRTO | 622-19 |
| Farba | Strieborná |
| ERD | 604 mm |
| Priemer otvoru na ventil | 8,5 mm |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť | cca. 585 g |
| Prevedenie | Ráfiková brzda |
| Priemer | 28" |
| Odporúčaná šírka pneumatiky | 25 - 57 mm |
| Nit otvorov ráfika | Jednoduchý nit |
| Počet špicov | 36 |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe CX Pro HS 269 (30-622)
Schwalbe
15,90 €
12,93 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 30-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 1,20"
Rozmer/FRA: 700 x 30C
Zmes: Dual
Zaťaženie: 65 kg
Akcia
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (25-622/Black)
Continental
31,00 €
25,20 bez DPH
Skladom39,00 €Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt
Duša 28" Continental Tour 28 Hermetic Plus (32/47-622/635 AV)
Continental
6,00 €
4,88 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 32/47-622/635
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 27/28 x 1 1/4 /1.75
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 40mm
Duša 28" BRN Anti Puncture Tube (35/43-622 AV)
BRN
13,00 €
10,57 bez DPH
SkladomRozmer/ETRTO: 35/43-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35/43C
Materiál: Butyl
Typ ventilu: Auto ventil
Dĺžka ventilu: 48 mm



