Rám cestný Cinelli Superstar 2020 (Red Hot) Cinelli
Veľkosť
Popis produktu
Karbónový monocoque cestný rám Cinelli Superstar je ideálnym rámom pre Granfondo preteky a strmé stúpania. Vnútorné vedenie káblov a kompatibilita s elektronickými sadami Shimano a Campagnolo. Svetlosť vidlice a rámu umožňuje osadiť bicykel s plášťami až do veľkosti 700 x 28C. Nová vidlica Columbus Futura 1 1/8" / 1 1/2".Špeciálny oblúk na hornej rámovej rúrke zabezpečuje konzistentné naklonenie hlavovej rúrky aj keď na rám pôsobia veľké vertikálne sily, ktoré zvyčajne spôsobujú deformáciu v prípadoch prejazdu cez prekážku alebo pri jazde zo sedla. Týmto sa zlepšuje kontrola, ako aj celková ovládateľnosť bicykla.
• Rám a vidlica Superstar získali osvedčenie o schválení UCI, čo umožňuje, aby sa tento čistý pretekársky stroj zúčastnil na profesionálnych pertekoch najvyššej úrovni ako sú Tour de France, Giro d'Italia a všetky slávne klasické preteky.
• Absenciu rohov na povrchu rámu umožňuje plné využitie uhlíkových vrstiev, čím sa optimalizuje celková tuhosť konštrukcie a zvyšuje výkon.
• Pri výrobe rámu Cinelli Superstar sa využívajú vnútorné PU formy, ktoré zostávajú vo vnútri hlavovej rúrky a oblasti stredového zloženia počas procesu vytvrdzovania. Táto technika zvyšuje kompresiu uhlíkových vlákien a znižuje množstvo potrebnej živice. Okrem toho je výrazne znížená možnosť zachytenia vzduchu v uhlíkovej štruktúre a zároveň zaručuje minimálne zvyšky vo vnútri stien rámu.
Na tomto ráme jazdia tímy:
Team Colpack
Cinelli Team
Energy Team
Team Jadan
Rush Team
Lovelo Squadra Donne
Parametre
| Farba | Červená |
| Veľkosť | 48 cm / S, 54 cm / L, 46 cm / XS, 51 cm / M, 57 cm / XL |
| Hlavové zloženie | IS 42/28,6 | IS 52/40 |
| Stredové zloženie | Press Fit 86,5x41 (nie je súčasťou dodávky) |
| Typ brzdy | Cestná, caliper |
| Radenie | Mechanické/Di2/EPS |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | QR 130 mm |
| Dĺžka predného náboja | QR 100 mm |
| Materiál | Columbus Carbon Monocoque |
| Materiál vidlice | Columbus Futura 1 1/8” - 1 1/2” Monocoque |
| Hmotnosť | cca. 920 g + 350 g (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 28C |
| Uchytenie presmykača | Braze-On |
| Svetlosť vidlice | 700 x 28C |
| Vedenie laniek | Vnútorné |
| Priemer sedlovej rúrky | 31,8 mm |
| Priemer sedlovky | 27,2 mm |
Súvisiace produkty
Predné koleso 28" BRN Alumium Fixed (Fuchsia Fluo)
BRN
150,00 €
121,95 bez DPH
Rozmer/Inch: 28"
Farba ráfik: Ružová
Farba náboj: Ružová
Farba výpletu: Ružová
Výška ráfika: 30 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Sedlo Selle Royal Freeway Fit Athletic
Selle Royal
32,66 €
26,55 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 280 x 158 mm
Hmotnosť: cca. 435 g
Prevedenie: Unisex
Materiál koľajničky: CrMo oceľ
Posed: 45°
Presmykovač cestný 2 st. Shimano Tiagra FD-4700-B
Shimano
od 36,27 €
29,49 bez DPH
Farba: Tmavosivá
Počet rýchlostí: 2 x 10
Priemer objímky: 34,9 mm, 31,8 mm
Chain line: 43,5 mm
Voľnokolo/kazeta: 10 st.
Kapacita: 16 zubov
Kazeta 11 st. Campagnolo Potenza
Campagnolo
od 168,20 €
136,75 bez DPH
Kód výrobcu: CS17-127, CS17-115, CS17-119, CS17-112, CS17-117
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 11
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 27 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 23 / 26 / 26 / 29 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov
Materiál dištančný krúžok: Hliník
Materiál: Oceľ

















