Touringový rám TWN CX Canti Man (Raw) TWN
Veľkosť
Popis produktu
Klasický oceľový pánsky touringový rám TWN CX Disc Man z oceľových double butted rúrok 4130 CrMo s maximálnym rozmerom pneumatíky 700 x 47 (pri využití blatníka). Rám je bez povrchovej úpravy a fosfátovaný.Detaily:
• Oválne reťazové vzpery.
• Kované pätky rámu.
• Skrutkovacie konzoly cantilever bŕzd.
• Vonkajšie vedenie lanka.
• Spájkované prvky na pripevnenie predného lowrider nosiča, zadného nosiča a blatníkov.
• Možnosť montáže dvoch košíkov na fľaše.
• Predná vidlica nie je súčasťou dodávky.
Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Veľkosť | M / 550 mm, XL / 620 mm, S / 520 mm, L / 590 mm |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Typ brzdy | Cantilever |
| Radenie | Mechanické |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | QR 135 mm |
| Dĺžka predného náboja | QR 100 mm |
| Materiál | 4130 CrMo oceľ Double Butted |
| Hmotnosť | cca. 2260 g (M) |
| Svetlosť rámu | 700 x 47C |
| Svetlosť vidlice | 700 x 47C |
| Vedenie laniek | Vonkajšie |
| Priemer sedlovej rúrky | 30,0 mm |
| Priemer sedlovky | 27,2 mm |
Súvisiace produkty
Sedlovka odpružená M-Wave SP-C3 (Black)
M-Wave
27,52 €
22,37 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník
Dĺžka: 350 mm
Priemer: 27,2 mm, 31,6 mm, 30,9 mm
Zdvih: 40 mm
Pruženie: Pružina
Brzdová páčka treking XLC BL-C01
XLC
19,71 €
20.08.26
16,02 bez DPH
K dispozícii po:20.08.26
Farba: Čierna/Strieborná
Materiál: Hliník
Prevedenie: Sada (pravá a ľavá páčka)
Priemer: 22,2 mm
Prevedenie typ radenia: Rapidfire; Revoshift
Prevedenie ráfikovej brzdy: Cantilever brzda
Reťaz Fixed&Single speed KMC Z1 Wide EPT 128
KMC
16,82 €
13,67 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet článkov: 128
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ s EcoProTeQ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Plášť 28" Michelin WorldTour (35-622/Black)
Michelin
14,37 €
15.05.26
11,68 bez DPH
K dispozícii po:15.05.26
Rozmer/ETRTO: 35-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 35C
Hmotnosť: cca. 635 g
Prevedenie: Drôt
TPI: 22






























