Rám mestský BRN Classic Donna 28" (Matt Dark Purplish) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN Classic Donna 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze, predným a zadným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Fialovohnedá |
| Veľkosť | 48 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Kľuka s jedno prevodníkom Sturmey Archer FCSS56 (Black)
Sturmey Archer
65,23 €
53,03 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 56 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm
Riadidlá Ritchey WCS Rizer
Ritchey
89,00 €
72,36 bez DPH
Farba: Čierna
Materiál: Hliník 7050 triple butted
Priemer uchytenia predstavec: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 275 g
Šírka: 740 mm
Výška: 20 mm
Sedlo Selle San Marco Aspide Supercomfort Dynamic Narrow (Black)
Selle San Marco
81,00 €
65,85 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 277 x 132 mm
Materiál polstrovanie: Biofoam
Hmotnosť: cca. 220 g
Materiál forma: Nylon spevnený karbónom
Materiál poťah: Microfeel
Akcia
Plášť 28" Continental Gatorskin Wired (25-622/Black)
Continental
31,00 €
25,20 bez DPH
Skladom39,00 €Rozmer/ETRTO: 25-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 25C
Technológia: DuraSkin
Hmotnosť: cca. 320 g
Prevedenie: Drôt



