Rám mestský BRN America 26" (Glossy Yellow) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre dámsky mestský bicykel BRN America 26" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze, predným nosičom a brzdovými čelusťami. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Žltá |
| Veľkosť | 47 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 26" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Koleso predné 28" Rodi Airliner 1 / Shimano DH 3N20 s dynamom
BP
80,10 €
65,12 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Rozmer/Inch: 28" x 1,75
Farba ráfik: Čierny
Farba náboj: Čierny
Priemer otvoru na ventil: 6,5 mm
Dĺžka náboja: 100 mm
Plášť 28" Planet Air Road Color (23-622/Red)
Planet Air
17,00 €
13,82 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čerevná
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Prevedenie: Drôt
TPI: 30
Max. tlak vzduchu: max. 8,0 bar
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (White)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Biela
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Koleso predné 28" Ryde ZAC 19 / Shimano DH 3N72 s dynamom
BP
od 116,37 €
94,61 bez DPH
Rozmer/ETRTO: 622-19
Rozmer/Inch: 28" x 1,75
Farba ráfik: Strieborný, Čierny
Farba náboj: Strieborný
Priemer otvoru na ventil: 8,5 mm
Dĺžka náboja: 100 mm



