Rám mestský BRN Monte Bello 28" (Glossy Avio) BRN
Veľkosť
Popis produktu
Oceľový rám pre pánsky mestský bicykel BRN Monte Bello 28" s prednou vidlicou, blatníkmi, krytom reťaze, brzdovými čelusťami a predným nosičom. Rám je s povrchovou úpravou. Dodáva sa bez hlavového zloženia a ostatných súčiastok.Parametre
| Farba | Modrá |
| Veľkosť | 52 cm, 56 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Materiál | Oceľ |
| Materiál vidlice | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Kľuka s jedno prevodníkom Wheeltop City (Silver)
Wheeltop
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 130 mm
Reťaz Fixed&Single speed BRN S1 Colors (Yellow)
BRN
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Žltá
Počet článkov: 112
Počet prevodov: 1
Rozmer: 1/2" x 1/8"
Materiál: Oceľ
Dĺžka čapu: 8,6 mm
Plášť 28" Continental Grand Prix (23-622)
Continental
44,32 €
Neznámý
36,03 bez DPH
K dispozícii po:Neznámý
Rozmer/ETRTO: 23-622
Farba: Čierna
Rozmer/FRA: 700 x 23C
Hmotnosť: cca. 225 g, cca. 295 g
Prevedenie: Skladací, Drôt
TPI: 180




