Rám mestský BRN Steel Classic Lady Brazed (Raw) BRN
Popis produktu
Oceľový rám pre mestský bicykel BRN Steel Classic Lady Brazed s prednou vidlicou. Rám je bez povrchovej úpravy. Dodáva sa bez hlavového zloženia.Parametre
| Farba | Bez povrchovej úpravy |
| Veľkosť | 47 cm |
| Hlavové zloženie | 1" |
| Stredové zloženie | 68 mm / BSA |
| Rozmer kolies | 28" |
| Dĺžka zadného náboja | 130 mm |
| Dĺžka predného náboja | 100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer sedlovky | 25,4 mm |
Súvisiace produkty
Plášť 28" Schwalbe Big Apple HS 430 (50-622)
Schwalbe
24,14 €
21.07.25
19,63 bez DPH
K dispozícii po:21.07.25
Rozmer/ETRTO: 50-622
Farba: Čierna
Rozmer/Inch: 28" x 2,00"
Reflexná plocha: Áno
Hmotnosť: cca. 930 g, cca. 740 g
Prevedenie: Drôt
Koleso zadné 28" Remerx Dragon (622-19)
Remerx
64,24 €
52,23 bez DPH
K dispozíciiRozmer/ETRTO: 622-19
Rozmer/FRA: 700C
Farba ráfik: Čierna
Farba náboj: Čierna
Farba výpletu: Čierna
Náboj: Shimano FH-TX800
Akcia
Sedlo Brooks Flyer (Black)
Brooks
145,00 €
117,89 bez DPH
160,00 €Farba: Čierna
Rozmer: 275 x 175 x 87 mm
Materiál: Oceľ/Koža
Hmotnosť: cca. 860 g
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Force Basic A-Head (Black)
Force
3,50 €
2,85 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 145 g



