Reťaz 10 st. KMC X10SL Silver KMC
Popis produktu
Reťaz KMC X10SL Silver určená pre bicykle s 10 st.radením. Povrch reťaze poniklovaný proti korózii a pre zvýšenie pevnosti a predĺženie životnosti. Kompatibilná so všetkými typmi 10 st. radenia. Super ľahká konštrukcia - odľahčené vonkajšie aj vnútorné lamely a duté čapy. Spojovací článok MissingLink.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 114 |
| Počet prevodov | 10 |
| Rozmer | 1/2" x 11/128" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 253 g |
| Dĺžka čapu | 5,88 mm |
Súvisiace produkty
Akcia
Kľuka s trojprevodníkom BRN Road Triple Crank
BRN
45,00 €
36,59 bez DPH
Skladom55,00 €Farba: Strieborná
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 24
Veľkosť: 52 / 40 / 30 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm
Kazeta 10 st. SunRace CSMS3 TAY
SunRace
43,94 €
35,72 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 10
Veľkosť: 11 / 13 / 15 / 18 / 21 / 24 / 28 / 32 /36 / 42 zubov
Materiál unášač: Hliník
Materiál: Hi-Ten oceľ
Hmotnosť: cca. 448 g
Kľuka cesta 2x7/8 Shimano Tourney FC-A070-CG
Shimano
36,60 €
29,76 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 14/16
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Dĺžka stredovej mufny: 68 / 70 mm



