Reťaz 11 st. Miche Corsa 11 speeds Miche
Popis produktu
Reťaz 11 st. Miche 11 speeds je určená pre bicykle s 11 st. radením. Povrch reťaze poniklovaný pre zvýšenie ochrany proti korózii a pre zvýšenie pevnosti a predĺženie životnosti. Kompatibilná s 11 st. radením Shimano, SRAM a Campagnolo. Ľahká konštrukcia - odľahčené vonkajšie lamely.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Počet článkov | 116 |
| Počet prevodov | 11 |
| Rozmer | 1/2" x 3/32" |
| Radenie | Shimano, SRAM, Campagnolo |
| Materiál | Oceľ poniklovaná |
| Hmotnosť | cca. 272 g |
| Dĺžka čapu | 5,5 mm |
Príloha:
Manual_Miche_Chain_11sp.pdfSúvisiace produkty
Kliešte na rýchlospojku reťaze BRN Chain Tool Uni
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
Farba: Čierna
Rozmer: 160 mm
Materiál: Oceľ
Kľuka MTB 3x 6/7/8 Shimano Tourney FC-T301-888 (Black)
Shimano
18,56 €
15,09 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Počet prevodov: 3
Počet rýchlostí: 18/21/24
Veľkosť: 48 / 38 / 28 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: Nitované prevodníky
Kazeta 11 st. Shimano Ultegra CS-R8000
Shimano
85,00 €
69,11 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 11
Veľkosť: 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 / 28 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 16 / 18 / 20 / 22 / 25 / 28 / 32 zubov, 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 19 / 21 / 23 / 25 zubov
Materiál matica: Hliník
Materiál: Oceľ
Hmotnosť: cca. 232 g (11-25 z.)



