Stredové misky Shimano XTR SM-BB94-41A Shimano
Popis produktu
Stredové misky Shimano XTR SM-BB94 sú extrémne ľahké stredové misky, vyrobené z ľahkého a odolného plastu a oproti stredovým miskám Shimano SM-BB91 sú ľahšie o 18,5 g. Ponúka dokonalejšie utesnenie misiek obzvlášť pre MTB využitie. Vhodné pre kľuky Shimano HOLLOWTECH-II s 24mm oskou. Odporúčané pre kľuky Shimano XTR FC-M9000, XTR FC-M980 a XTR FC-M985Parametre
| Označenie výrobcu | ISMBB9441A |
| Závit | PressFit |
| Hmotnosť | cca. 55 g |
| Prevedenie | Vnútorné ložisko |
| Dĺžka | 89,5 / 92 mm |
| Priemer | 41 mm |
| Materiál - misky | Plast |
| Ložiská | Priemyselné ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuky cesta 2x9 Force Road C9.5
Force
34,00 €
27,64 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18
Veľkosť: 53 / 39 zubov, 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 175 mm
Hmotnosť: cca. 921 g
Kľuky cesta 2x9 Shimano Sora FC-R3000
Shimano
85,00 €
69,11 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18
Veľkosť: 50 - 34 / 175 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Q Factor: 150 mm
Kľuky cesta 2x9/10 Miche Team CPT
Miche
99,00 €
80,49 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18/20
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm, 172,5 mm
Bolt circle diameter: 110 mm
Kľuky cesta 2x9 SunRace FCR9F
SunRace
71,94 €
58,49 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 2
Počet rýchlostí: 18
Veľkosť: 50 / 34 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 110 mm





