Stredová oska 4-hran Token JIS Square Taper BSA Token
Dĺžka osky
Popis produktu
Stredová oska 4-hran Token JIS Square Taper BSA je navrhnutá tak, aby dlho vydržala. Je dobre utesnená proti poveternostným vplyvom a má patentovaný dizajn, ktorý znemožňuje nadmerné utiahnutie stredovej misky a poškodenie ložísk. Odolnosť a nízka hmotnosť sú dosiahnuté vďaka kovaným hliníkovým miskám a dutej oske.Táto stredová oska sa dodáva vo veľkostiach, ktoré sa hodia na kľuky cestných a MTB bicyklov s 2 resp. 3 prevodníkmi kompatibilnými so Shimano.
Parametre
| Závit | BSA (1,37" x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 113,5 mm, 122,5 mm, 110,5 mm, 118 mm, 127,5 mm, 108 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 205 g (103 mm) |
| Prevedenie | 4hran JIS |
| Materiál - Oska | CroMo Oceľ |
| Materiál - misky | Hliník |
| Ložiská | Priemyselné ložisko Token Premium |
Súvisiace produkty
Kľuky s jedno prevodníkom TWN Single Alu (Black)
TWN
41,00 €
33,33 bez DPH
Farba: Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 46 zubov, 44 zubov, 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 104 mm
Pedál Comfort Ergotec EP1
Ergotec
44,76 €
06.08.26
36,39 bez DPH
K dispozícii po:06.08.26
Farba: Čierna
Rozmer: 132 x 92 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Plast
Materiál oska: Oceľ
Ložiská: Guličkové ložisko
Kľuka s jedno prevodníkom BRN Urban (Black)
BRN
55,00 €
44,72 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 46 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 165 mm
Kľuka s jedno prevodníkom TWN Fe (Silver)
TWN
19,95 €
16,22 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 46 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm







