Stredová oska Shimano BB-UN 26-K Shimano
Dĺžka osky
Popis produktu
Stredová oska so 4-hranomParametre
| Závit | BSA (1,37" x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 122,5 mm, 117,5 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 355 g |
| Prevedenie | 4hran ISO/JIS |
| Materiál - Oska | Oska: Oceľ |
| Materiál - misky | Misky: Plast a oceľ pozinkovaná |
| Ložiská | Priemyselné ložisko obojstranne utesnené |
Súvisiace produkty
Pedál City/Comfort XLC PD-C03
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 108 x 69 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 420 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Boron
Kľuka s jedno prevodníkom Miche XPress (Black)
Miche
105,01 €
85,37 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 47 zubov, 48 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 170 mm
Pedál City Union SP-828 (Black)
Union
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Rozmer: 111 x 90 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 516 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Boron
Pedál City/Urban Shimano PD-EF205 (Silver)
Shimano
37,31 €
30,33 bez DPH
1-3dniFarba: Strieborná
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 612 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo


