Stredová oska 4-hran Stronglight JP400 Stronglight
Dĺžka osky
Popis produktu
Stredová oska 4-hran Stronglight JP400 s oceľovým monoblokovým telom, dutou oskou a plastovými miskami.Parametre
| Závit | BSA (1,37" x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 113 mm, 122 mm, 120 mm, 127 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 280 g |
| Prevedenie | 4hran JIS |
| Materiál - Oska | Oceľ |
| Materiál - misky | Plast |
| Ložiská | Uzavreté ložisko |
Súvisiace produkty
Pedál City BRN Vintage "R" Walnut
BRN
60,00 €
48,78 bez DPH
Farba: Hnedá/Strieborná
Rozmer: 119 x 75 x 24 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 510 g
Materiál telo: Oceľ/Orechové drevo
Ložiská: Guličkové ložisko
Pedál City/Urban Shimano PD-EF202 (Black)
Shimano
37,00 €
30,08 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 512 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CroMo
Pedál City BRN Vintage "R" Larch
BRN
60,00 €
48,78 bez DPH
Farba: Hnedá/Strieborná
Rozmer: 119 x 75 x 24 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 510 g
Materiál telo: Oceľ/Červený smrek
Ložiská: Guličkové ložisko
Kľuka s jedno prevodníkom Miche Primato Advanced (Silver)
Miche
188,01 €
152,85 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 48 zubov, 52 zubov, 51 zubov
Stredové zloženie: 4 hran
Dĺžka kľuky: 175 mm, 165 mm, 172,5 mm, 170 mm






