Stredová oska 4-hran Miche Team BSC JIS Miche
Dĺžka osky
Popis produktu
Odolná stredová oska 4-hran Miche Team s veľmi robustnou oceľovou oskou, JIS štvorhranom, utesnenými priemyselnými ložiskami a oceľovými miskami. Vhodná najmä pre single speed a dráhové bicykle.Parametre
| Závit | BSA (1,37" x 24 TPI) |
| Dĺžka osky | 107 mm, 122 mm, 110 mm |
| Dĺžka stredovej mufny | 68 mm |
| Hmotnosť | cca. 255 g (107 mm) |
| Prevedenie | 4hran JIS |
| Materiál - Oska | Oceľ |
| Materiál - misky | Oceľ |
| Ložiská | Zapuzdrené priemyselné ložisko |
Súvisiace produkty
Kľuka s jedno prevodníkom BRN Aluminium Chainwheel Set (Silver)
BRN
26,00 €
21,14 bez DPH
Farba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 46 zubov, 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Odporúčané stredové zloženie: 4 hran
Pedál City Wellgo LU-214
Wellgo
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Rozmer: 95 x 90 mm
Závit: 9/16"
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: CrMo
Ložiská: Guličkové ložisko
Pedál City/Comfort XLC PD-C03
XLC
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná/Čierna
Rozmer: 108 x 69 mm
Závit: 9/16"
Hmotnosť: cca. 420 g
Materiál telo: Hliník
Materiál oska: Boron
Kľuka s jedno prevodníkom Wheeltop City (Silver)
Wheeltop
26,00 €
21,14 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Počet prevodov: 1
Počet rýchlostí: 1
Veľkosť: 42 zubov
Dĺžka kľuky: 170 mm
Bolt circle diameter: 130 mm








