Vidlica predná odpružená 26" SR Suntour SF13 CR-8V 26 (Black) SR Suntour
Popis produktu
Vidlica predná odpružená SR Suntour SF13 CR-8V 26 určená pre mestské bicykle. Vidlica je vybavená čapmi pre namontovanie V-bŕzd a otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 26" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 180 mm |
| Hmotnosť | cca. 2200 g |
| Dĺžka závitu | 50 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ (STKM) |
| Materiál - korunka vidlice | Kovaný hliník |
| Materiál - vnútorné nohy | Oceľ (STKM) / 28 mm |
| Materiál - vonkajšie nohy | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
| Zdvih | 50 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
| Nastavenie pruženia | Predpätie pružiny |
| Tlmenie | Trecie |
| Nastavenie tlmenia odskoku | - |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Sport (Silver)
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm
Predstavec štandardný 1" Deda Elementi Murex
Deda Elementi
45,00 €
36,59 bez DPH
Farba: Strieborná matná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: ø 26 mm
Hmotnosť: cca. 310 g (80 mm)
Dĺžka predstavca: 80 mm
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" Ritchey Logic (Black)
Ritchey
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 147 g
Predstavec nastaviteľný 1" BRN Cobra (31,8/Black)
BRN
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 110 mm



