Vidlica predná odpružená 28" Zoom Enjoy (Silver) Zoom
Priemer stĺpika vidlice
Popis produktu
Odpružená predná vidlica Zoom Enjoy určená pre mestské a trekingové bicykle s V-brzdami. Vidlica je vybavená otvorom na pripevnenie držiaka predného svetla.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8", 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 240 mm |
| Dĺžka závitu | 85 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ |
| Materiál - korunka vidlice | Hliník |
| Typ osky náboja | Ryhloupinák - 5 mm |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brzda |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
| Zdvih | 30 mm |
| Uzamknutie vidlice | Nie |
| Pruženie | Pružina |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" TWN Steel (Black)
TWN
5,76 €
4,68 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Oceľ
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 100 mm, 160 mm
Hmotnosť: cca. 337 g, cca. 315 g
Predstavec nastaviteľný 1" XLC ST-T01 (Black)
XLC
19,70 €
16,02 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 456 g
Hlavové zloženie závitové 1" BRN Standard Alu (Silver)
BRN
25,00 €
20,33 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Výška: 44 mm
Predstavec štandardný 1" Cinelli 1A
Cinelli
69,00 €
56,10 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6066-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 26 mm
Hmotnosť: cca. 285 g (110 mm)
Dĺžka predstavca: 90 mm, 110 mm, 130 mm, 100 mm, 120 mm



