Hlavové zloženie závitové 1 1/8" XLC Comp HS-S02 (Silver) XLC
Popis produktu
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" XLC.Parametre
| Farba | Strieborná |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" (25,4 mm) |
| Materiál | Oceľ |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30,0 mm |
| Priemer hlavovej rúry | 34,0 mm |
| Hmotnosť | cca. 160 g |
| Prevedenie | Závitové |
| Výška | 34,0 mm (23,5 mm + 10,5 mm) |
| Ložiská | Guličkové ložisko |
Súvisiace produkty
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Kobra Vario / 25,4 Silver)
Ergotec
19,92 €
16,20 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Hliník 356-T6
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 570 g
Predstavec štandardný 1 1/8" Ergotec Kobra Tube / 25,4
Ergotec
od 34,15 €
27,76 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm, 230 mm
Dĺžka predstavca: 90 mm
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" XLC ST-T02 (Silver)
XLC
od 12,71 €
10,33 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Hmotnosť: cca. 320 g
Predstavec nastaviteľný 1 1/8" Ergotec Octopus 2 Tube / 31,8 (Silver)
Ergotec
od 36,33 €
29,54 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer krku: 25,4 mm (1 1/8" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6/Nerez
Priemer uchytenia riadidiel: ø 31,8 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 645 g



