Vidlica predná pevná 28" Columbus Minimal 1" (Black) Columbus
Popis produktu
Karbónová monocoque predná pevná vislica 28" Columbus Minimal 1" je najikonickejšia vidlica z karbónového radu značky Columbus. Jej čisté a elegantné línie a použitý materiál uspokojí aj najnáročnejšieho fajšmekra tradičných vintage bicyklov. Nadčasový model Columbus Minimal si osvojili aj tradiční výrobcovia rámov so štandardnými oceľovými trubkami, ako aj výrobcovia moderných rámov s tvarovanými trubkami.Progresívne zakrivenie nôh vidlice absorbuje vibrácie a zaručuje skvelú stabilitu pri riadení aj v extrémnych podmienkach.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Dĺžka nôh | 367 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 340 g |
| Veľkosť plášťa | max. 25-622 |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - nohy vidlice | Karbón T700S Monocoque |
| Materiál - stĺpik vidlice | Karbón |
| Odsadenie (offset) | 45 mm |
Súvisiace produkty
Predstavec 1 1/8" Force Basic S4.2 (31,8/Black)
Force
14,00 €
11,38 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník 6061
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 206 g, cca. 183 g, cca. 164 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 75 mm, 105 mm
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" Ritchey Comp Logic Threadless (Black)
Ritchey
35,00 €
28,46 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 160 g
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1,5" Token Vigilante TK154R
Token
36,51 €
23.10.26
29,68 bez DPH
K dispozícii po:23.10.26
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" - 1,5" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 40,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 49,0 mm
Hmotnosť: cca. 185 g
Predstavec 1 1/8" M-Wave Astem 3D Color (Black)
M-Wave
12,50 €
10,16 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 128 g, cca. 119 g
Dĺžka predstavca: 100 mm, 60 mm, 90 mm








