Vidlica predná pevná 28" Force Carbon Road 1 1/8" (Black Matt) Force
Popis produktu
Karbónovo-hliníková predná vidlica Force Carbon Road je špeciálne navrhnutá pre požiadavky cestných bicyklov. Karbónová konštrukcia nôh vidlice v kombinácii s hliníkovými koncovkami vidlice a hliníkovým stĺpikom riadenia.Parametre
| Farba | Čierna matná |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1 1/8" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 30 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 300 mm |
| Hmotnosť | cca. 527 g |
| Prevedenie | A-Head |
| Materiál - nohy vidlice | Karbón UD |
| Materiál - stĺpik vidlice | Hliník |
| Odsadenie (offset) | 43 mm |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie A-head 1 1/8" - 1,5" Token Vigilante TK154R
Token
36,51 €
23.10.26
29,68 bez DPH
K dispozícii po:23.10.26
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" - 1,5" (28,6 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 40,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 49,0 mm
Hmotnosť: cca. 185 g
Predstavec 1 1/8" BLB Stubby Stem (31,8/Black)
BLB
29,00 €
23,58 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: 3D kovaný hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 31,8 mm
Hmotnosť: cca. 130 g
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom 15 / 25,4
Zoom
od 9,40 €
7,64 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Hmotnosť: cca. 202 g, cca. 193 g
Dĺžka predstavca: 90 mm, 60 mm
Predstavec 1 1/8" Zoom BMX A-Head
Zoom
12,50 €
10,16 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8"
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 22,2 mm
Dĺžka predstavca: 50 mm
Uhol: 0°



