Vidlica predná pevná 28" BLB Classic Chrome BLB
Popis produktu
Predná pevná oceľová vidlica BLB Classic Chrome pre cestné bicykle s kolesami rozmeru 700C. Veľmi obľúbená vidlica BLB Classic Chrome je jednoduchá, ale zároveň do detailu prepracovaná a svojim vzhľadom určite upúta nezvyčajnú pozornosť, pričom vášmu bicyklu poskytnete trochu lesku a luxusu.Parametre
| Farba | Chróm |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,4 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 230 mm |
| Hmotnosť | cca. 720 g |
| Dĺžka závitu | 115 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | CrMo oceľ |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ CrMo |
| Odsadenie (offset) | 45 mm |
Súvisiace produkty
Akcia
Predstavec štandardný 1" BRN Standard LUX (Black)
BRN
14,60 €
11,87 bez DPH
Skladom18,00 €Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 80 mm
Hlavové zloženie závitové 1" Neco H831 (Silver)
Neco
4,00 €
3,25 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 27,0 mm, 26,4 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Hmotnosť: cca. 140 g
Predstavec nastaviteľný 1" BRN Viper (25,4 mm/Silver)
BRN
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 180 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Blue)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
Farba: Modrá
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm





