Vidlica predná pevná 28" BLB Flat Crown Chrome BLB
Popis produktu
Predná pevná oceľová vidlica BLB Flat Crown Chrome pre cestné bicykle s kolesami rozmeru 700C. Veľmi elegantná vidlica BLB Flat Crown Chrome do detailu prepracovaná a svojim vzhľadom určite upúta nezvyčajnú pozornosť, pričom vášmu bicyklu poskytnete trochu lesku a luxusu.Parametre
| Farba | Chróm |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 230 mm |
| Hmotnosť | cca. 800 g |
| Dĺžka závitu | 115 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | CrMo oceľ |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ CrMo |
| Odsadenie (offset) | 30 mm |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" TWN Orion Sport (25,4/Black)
TWN
24,00 €
19,51 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 175 mm
Hmotnosť: cca. 265 g, cca. 290 g
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" Ritchey Logic (Black)
Ritchey
18,00 €
14,63 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (28,6 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 147 g
Predstavec štandardný 1" BLB Lil Quil Stem (26,0/Black)
BLB
37,00 €
30,08 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 26,0/25,4 mm
Dĺžka krku: 130 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" Tange Seiki Passage DX (Black)
Tange Seiki
15,00 €
12,20 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (25,4 mm)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 119 g






