Vidlica predná pevná 28" City Steel Chrome BP
Popis produktu
Vidlica predná pevná 28" City Steel Chrome s nalisovanou korunkou a ukončením.Parametre
| Farba | Chróm |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1" (25,4 mm) |
| Materiál | Oceľ Hi-Ten |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,4 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 230 mm |
| Dĺžka závitu | 70 mm |
| Prevedenie | Závit |
Súvisiace produkty
Hlavové zloženie závitové 1 1/8" XLC Comp HS-S02 (Black)
XLC
12,95 €
17.04.26
10,53 bez DPH
K dispozícii po:17.04.26
Farba: Čierna
Priemer stĺpika vidlice: 1 1/8" (25,4 mm)
Materiál: Oceľ
Priemer korunky stĺpika vidlice: 30,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 34,0 mm
Hmotnosť: cca. 160 g
Predstavec štandardný 1" UNO Riser (Silver)
Zoom
16,00 €
13,01 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec nastaviteľný 1" Promax Vario Long (25,4 mm)
Promax
24,86 €
20,21 bez DPH
K dispozíciiFarba: Strieborná
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm
Hmotnosť: cca. 688 g
Predstavec štandardný 1" Ergotec Cat Tube / 25,4
Ergotec
23,63 €
19,21 bez DPH
Farba: Strieborná/Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Nerez / Hliník 356-T6 (hlava)
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 300 mm, 230 mm
Hmotnosť: cca. 580 g, cca. 410 g



