Vidlica predná pevná 28" Treking Steel (Black) BP
Priemer stĺpika vidlice
Dĺžka stĺpika vidlice
Popis produktu
Vidlica predná pevná 28" Treking Steel s nalisovaným ukončením. Vidlica je vybavená čapmi pre cantilever brzdy a očkami pre nosič typu lowrider.Parametre
| Farba | Čierna |
| Veľkosť | 28" |
| Priemer stĺpika vidlice | 1", 1 1/8" |
| Priemer korunky stĺpika vidlice | 26,4 mm |
| Dĺžka stĺpika vidlice | 230 mm, 185 mm |
| Dĺžka závitu | 70 mm |
| Prevedenie | Závit |
| Materiál - nohy vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Materiál - stĺpik vidlice | Oceľ Hi-Ten |
| Prevedenie ráfikovej brzdy | V-brake |
| Prevedenie kotúčovej brzdy | - |
Súvisiace produkty
Predstavec štandardný 1" BLB Lil Quil Stem (26,0/Black)
BLB
37,00 €
30,08 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník 6061-T6
Priemer uchytenia riadidiel: 26,0/25,4 mm
Dĺžka krku: 130 mm
Dĺžka predstavca: 60 mm
Predstavec štandardný 1" BRN Standard Fixie (Black)
BRN
22,00 €
17,89 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer krku: 22,2 mm (1" vidica)
Materiál: Hliník
Priemer uchytenia riadidiel: ø 25,4 mm
Dĺžka krku: 150 mm
Dĺžka predstavca: 100 mm
Hlavové zloženie závitové 1" Tange Seiki Falcon FL250C (Silver)
Tange Seiki
28,00 €
22,76 bez DPH
SkladomFarba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 26,4 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm
Hmotnosť: cca. 84 g
Hlavové zloženie závitové 1" XLC Comp HS-S03 (Silver)
XLC
29,90 €
24,31 bez DPH
Farba: Strieborná
Priemer stĺpika vidlice: 1" (22,2 mm)
Materiál: Hliník
Priemer korunky stĺpika vidlice: 26,4 mm, 27,0 mm
Priemer hlavovej rúry: 30,0 mm, 30,2 mm
Hmotnosť: cca. 110 g






