Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Topbike Peruzzo
Popis produktu
Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo TopbikeVlastnosti:
• Mimoriadne silné čeluste
• Uzamykateľný uzatvárací systém
• Dvojdielna lyžina pre jednoduchú prepravu a skladovanie
• Dvojitá bezpečnosť zaistením rámu a kolies bicykla
• Antikorózna úprava oceľových častí
• Zaisťovacie popruhy testované na 150 kg
Parametre
| Farba | Čierna |
| Šírka plášťa | max. 55 mm |
| Rozmer | 80 x 50 x 25 cm |
| Materiál | Oceľ |
| Upínanie bicykla | Rám |
| Vzdialenosť kolies bicykla | max. 1250 mm |
| Veľkosť rámovej rúry bicykla | max. ø 60 mm / max. 60 x 100 mm |
| Šírka priečnika nosiča | max. 60 mm |
| Hmotnosť | cca. 2,6 kg |
| Nosnosť | max. 15 kg |



