Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Roma Tandem Peruzzo
Popis produktu
Nosič bicyklov na strešný nosič Peruzzo Roma Tandem pre tandemové bicykle.Parametre:
• Mimoriadne silné čeluste
• Posúvateľné držiaky predného a zadného kolesa
• Uzamykateľné čeluste pre bezpečnú prepravu bicyklov
• Dvojitá bezpečnosť zaistením rámu a kolies bicykla
• Oteruodolná povrchová úprava
• Antikorózna úprava oceľových častí
• Zaisťovacie popruhy testované na 150 kg
• Všetky kontaktné prvky sú z plastu
Parametre
| Farba | Strieborná |
| Šírka plášťa | max. 55 mm |
| Rozmer | 210 x 30 x 47 cm |
| Materiál | Hliník |
| Upínanie bicykla | Rám |
| Vzdialenosť kolies bicykla | max. 1810 mm |
| Veľkosť rámovej rúry bicykla | max. ø 70 mm / max. 70 x 90 mm |
| Šírka priečnika nosiča | max. 70 mm |
| Hmotnosť | cca. 3,9 kg |
| Nosnosť | max. 25 kg |






