Nosič bicyklov na strešný nosič Force Roof Aluminium Force
Popis produktu
Uzamykateľný nosič bicyklov na strešný nosič Force Roof AluminiumParametre
| Farba | Strieborná/Čierna |
| Šírka plášťa | max. 70 mm |
| Materiál | Hliník |
| Upínanie bicykla | Rám |
| Veľkosť rámovej rúry bicykla | max. ø 60 mm / max. 60 x 100 mm |
| Šírka priečnika nosiča | max. 60 mm |
| Hmotnosť | cca. 3,3 kg |
| Nosnosť | max. 15 kg |





