Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Parma 3 Peruzzo
Popis produktu
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Parma 3 pre prepravu troch bicyklov.• Sklopný a uzamykateľný so zadnými svetlami a držiakom na EČ.
• Rýchla a jednoduchá montáž a demontáž
• Veľmi kompaktný a funkčný rýchloupínací systém
• Oteruodolná povrchová úprava
• Bezpečnostný popruh pre doplnkové zaistenie bicykla
• Homologovaný so zadným osvetlením a 13 pinovou zástrčkou
Parametre
| Farba | Sivá/Čierna |
| Zásuvka ťažného zariadenia | 13-pólová |
| Šírka plášťa | max. 80 mm |
| Rozmer | 110 x 61 x 70 cm |
| Materiál | Oceľ/Plast |
| Upínanie bicykla | Rám + kolesá |
| Vzdialenosť kolies bicykla | max. 1200 mm |
| Veľkosť bicykla | max. 29" |
| Veľkosť rámovej rúry bicykla | max. 60 mm |
| Vzdialenosť žľabov | 170 mm |
| Hmotnosť | cca. 17,4 kg |
| Nosnosť | 3 x max. 20 kg |





