Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Siena 3 Peruzzo
Popis produktu
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Siena 3 pre prepravu troch bicyklov.Parametre:
• Jednoduchý prístup do batožinového priestoru auta, vďaka sklopiteľnej konštrukcii nosiča aj s naloženými bicyklami
• Upínací systém pomocou kľúča pre upevnenie na ťažné zariadenie
• Mechanismus upnutia nosiča s poistkou proti samovolnému uvolneniu z tažného zariadenia
• Nosič nie je uzamykatelný
• Držiak pre dva bicykle (bicykel bližšíe k upínacej rampe upevňovaný pomocou popruhu
Parametre
| Farba | Sivá/Čierna |
| Zásuvka ťažného zariadenia | 13-pólová |
| Šírka plášťa | max. 80 mm |
| Rozmer | 109 x 61 x 70 cm |
| Materiál | Oceľ/Plast |
| Upínanie bicykla | Rám + kolesá |
| Vzdialenosť kolies bicykla | max. 1200 mm |
| Veľkosť bicykla | max. 29" |
| Veľkosť rámovej rúry bicykla | max. 60 mm |
| Vzdialenosť žľabov | 170 mm |
| Hmotnosť | cca. 14,7 kg |
| Nosnosť | 3 x max. 17 kg |





