Osvetlenie zadné mini s akumulátorom Infini I-260 RG LAVA Infini
Popis produktu
Nabíjateľné mini zadné osvetlenie s akumulátorom Infini Lava I-260 RG bezpečnostné svetlo ponúka rovnaké skvelé vlastnosti pôvodných svietidiel, ale navyše je ho možné dobiť cez USB. Inovatívny dizajn kosoštvorcového krytu svietidla T.I.R Optic a konštrukcia reflektora poskytuje asi 25 cd svetla. Jedinečným rýchloupínacmí držiakom možno svietidlo nainštalovať a odstrániť ľahko bez použitia akýchkoľvek nástrojov. Doba nabíjania cca. 2,5 hod. Plastikový klip umožňuje pripevniť na popruhy oblečenia, ruksakov a pod.Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 25 Cd |
| Zdroj svetla: | 3 ks SMD LED |
| Režimy | 1 režim - Trvalé svetlo |
| Doba svietenia | cca. 4 hod. |
| Rozmer | 42 x 27,5 x 24,5 mm |
| Doba nabíjania | cca. 2,5 hod |
| Napájanie | Zabudovaný LI-Ion polymér akumulátor |
| Uchytenie | ø 22,2 - 31,8 mm |
| Materiál | Plast |
| Krytie | Vodeodolný |
| Hmotnosť | cca. 15 g |
Súvisiace produkty
Osvetlenie zadné batériové B&M Toplight Flat
Busch&Muller
od 20,75 €
16,87 bez DPH
Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 1 režim trvalého svetla
Doba svietenia: cca. 50 hod.
Rozmer: cca. 117 x 50 x 40 mm
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA
Osvetlenie zadné Sigma Hiro
Sigma
17,20 €
13,98 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Viditeľnosť: cca. 300 m
Zdroj svetla:: 1 ks LED (0,5 W)
Režimy: 2 režimy (blikanie a trvalé svetlo)
Doba svietenia: cca. 60 hod.
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie LR01
Akcia
Osvetlenie zadné BRN Basic
BRN
4,90 €
3,98 bez DPH
Skladom5,90 €Farba: Čierna
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 2 režimy (1x blikanie a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AAA (LR03)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast
Osvetlenie zadné BRN Shield Laser Security
BRN
17,00 €
13,82 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Zdroj svetla:: 2 ks LED
Režimy: 3 režimy (2x blikanie (len LED) a 1x trvalé svetlo)
Napájanie: 2 ks 1,5 V batérie AA (LR06)
Uchytenie: Adaptér ø 25 - 31,8 mm
Materiál: Plast



