Termo fľaša Zéfal Arctica 75 (Black) Zéfal
Popis produktu
Termo fľaša Zéfal Arctica 75 udrží váš nápoj pri správnej teplote až 2,5 hodiny. Na udržanie tepla alebo chladu sa využíva trojvrstvová konštrukcia. Vnútorná fľaša je vyrobená z polypropylénu s cieľom zabezpečiť, že chuť nápoja ostane nezmenená. Izolačná vrstva je vyrobená z pokoveného PET a polyetylénovej peny. 100% recyklovateľná a BPA free. Vyrába sa v šiestich farebných kombináciach.Parametre
| Farba | Číra/Čierna |
| Objem | 750 ml |
| Priemer fľaše | 74 mm |
| Max. teplota | 80°C |
| Udržanie teploty | 2,5 hodiny |
| Materiál | Polypropylén |
| Hmotnosť | cca. 135 g |
| Výška | 259 mm |
Súvisiace produkty
Držiak detskej fľaše Polisport Bottle Cage Rotative Junior (Black)
Polisport
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: Gumený popruh
Materiál: Plast/Guma
Košík na fľašu Elite Custom Race (Black matt)
Elite
13,69 €
15.06.26
11,13 bez DPH
K dispozícii po:15.06.26
Farba: Čierna matná
Materiál: Sklolaminát
Hmotnosť: cca. 40 g
Priemer: 70 - 74 mm
Košík na fľašu BRN B-One (Red)
BRN
12,00 €
9,75 bez DPH
Farba: Biela
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 40 g
Košík na fľašu SKS Spacecage
SKS
16,20 €
13,17 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 100 g



