Termo fľaša Zéfal Arctica 75 (Blue) Zéfal
Popis produktu
Termo fľaša Zéfal Arctica 75 udrží váš nápoj pri správnej teplote až 2,5 hodiny. Na udržanie tepla alebo chladu sa využíva trojvrstvová konštrukcia. Vnútorná fľaša je vyrobená z polypropylénu s cieľom zabezpečiť, že chuť nápoja ostane nezmenená. Izolačná vrstva je vyrobená z pokoveného PET a polyetylénovej peny. 100% recyklovateľná a BPA free. Vyrába sa v šiestich farebných kombináciach.Parametre
| Farba | Číra/Modrá |
| Objem | 750 ml |
| Priemer fľaše | 74 mm |
| Max. teplota | 80°C |
| Udržanie teploty | 2,5 hodiny |
| Materiál | Polypropylén |
| Hmotnosť | cca. 135 g |
| Výška | 259 mm |
Súvisiace produkty
Košík na fľašu Elite T-Race (Black)
Elite
9,30 €
7,56 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: FRP
Hmotnosť: cca. 29 g
Košík na fľašu Zéfal Pulse B2 (White)
Zéfal
12,05 €
9,80 bez DPH
K dispozíciiFarba: Biela
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér a spevnený kompozitný materiál
Hmotnosť: cca. 31 g
Držiak detskej fľaše Polisport Bottle Cage Junior (Black)
Polisport
3,00 €
2,44 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Upínanie: Objímka
Materiál: Plast
Košík na fľašu BRN Pro (Yellow)
BRN
12,00 €
9,75 bez DPH
Farba: Čierna/Žltá
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 40 g



