Termo fľaša Zéfal Arctica 75 (Caribbean Green) Zéfal
Popis produktu
Termo fľaša Zéfal Arctica 75 udrží váš nápoj pri správnej teplote až 2,5 hodiny. Na udržanie tepla alebo chladu sa využíva trojvrstvová konštrukcia. Vnútorná fľaša je vyrobená z polypropylénu s cieľom zabezpečiť, že chuť nápoja ostane nezmenená. Izolačná vrstva je vyrobená z pokoveného PET a polyetylénovej peny. 100% recyklovateľná a BPA free. Vyrába sa v šiestich farebných kombináciach.Parametre
| Farba | Číra/Tyrkysová |
| Objem | 750 ml |
| Priemer fľaše | 74 mm |
| Max. teplota | 80°C |
| Udržanie teploty | 2,5 hodiny |
| Materiál | Polypropylén |
| Hmotnosť | cca. 135 g |
| Výška | 259 mm |
Súvisiace produkty
Košík na fľašu Zéfal Pulse B2 (Cyan Blue)
Zéfal
12,05 €
9,80 bez DPH
K dispozíciiFarba: Bledomodrá
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér a spevnený kompozitný materiál
Hmotnosť: cca. 31 g
Košík na fľašu Tacx Deva (Black)
Tacx
13,90 €
11,30 bez DPH
Skladom 1 ksFarba: Čierna
Materiál: Polyamid spevnený uhlíkovými a sklenými vláknami
Hmotnosť: cca. 29 g
Priemer: 74 mm
Košík na fľašu Zéfal Pulse B2 (Black)
Zéfal
12,50 €
10,16 bez DPH
Skladom 1 ksFarba: Čierna
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér a spevnený kompozitný materiál
Hmotnosť: cca. 31 g
Košík na fľašu Deda Elementi Gabbia (Grey)
Deda Elementi
10,70 €
8,70 bez DPH
SkladomFarba: Čierna/Sivá
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 40 g



