Termo fľaša Zéfal Arctica 75 (Dark Blue) Zéfal
Popis produktu
Termo fľaša Zéfal Arctica 75 udrží váš nápoj pri správnej teplote až 2,5 hodiny. Na udržanie tepla alebo chladu sa využíva trojvrstvová konštrukcia. Vnútorná fľaša je vyrobená z polypropylénu s cieľom zabezpečiť, že chuť nápoja ostane nezmenená. Izolačná vrstva je vyrobená z pokoveného PET a polyetylénovej peny. 100% recyklovateľná a BPA free. Vyrába sa v šiestich farebných kombináciach.Parametre
| Farba | Číra/Modrá |
| Objem | 750 ml |
| Max. teplota | 80°C |
| Udržanie teploty | 2,5 hodiny |
| Materiál | Polypropylén |
| Hmotnosť | cca. 135 g |
| Priemer | 74 mm |
| Výška | 259 mm |
Súvisiace produkty
Košík na fľašu BRN B-One (Yellow)
BRN
12,00 €
9,75 bez DPH
Farba: Biela
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 40 g
Košík na fľašu BRN Tusk (Black)
BRN
14,00 €
11,39 bez DPH
Farba: Čierna
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 50 g
Podsedlový držiak košíka na fľašu Elite Skekane (Black)
Elite
32,90 €
26,75 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Materiál: Hliník
Hmotnosť: cca. 139 g
Košík na fľašu BRN B-One (Red)
BRN
12,00 €
9,75 bez DPH
Farba: Biela
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 40 g



