Termo fľaša Zéfal Arctica 75 (Red) Zéfal
Popis produktu
Termo fľaša Zéfal Arctica 75 udrží váš nápoj pri správnej teplote až 2,5 hodiny. Na udržanie tepla alebo chladu sa využíva trojvrstvová konštrukcia. Vnútorná fľaša je vyrobená z polypropylénu s cieľom zabezpečiť, že chuť nápoja ostane nezmenená. Izolačná vrstva je vyrobená z pokoveného PET a polyetylénovej peny. 100% recyklovateľná a BPA free. Vyrába sa v šiestich farebných kombináciach.Parametre
| Farba | Číra/Červená |
| Objem | 750 ml |
| Max. teplota | 80°C |
| Udržanie teploty | 2,5 hodiny |
| Materiál | Polypropylén |
| Hmotnosť | cca. 135 g |
| Priemer | 74 mm |
| Výška | 259 mm |
Súvisiace produkty
Košík na fľašu Deda Elementi Gabbia (Polish On Black)
Deda Elementi
10,70 €
8,70 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 40 g
Košík na fľašu Topeak Modula Cage EX (Black)
Topeak
6,96 €
5,66 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna
Rozmer: 7,3 x 8,5 x 16,3 cm
Materiál: Plast
Hmotnosť: cca. 52 g
Priemer: 51 - 73 mm
Košík na fľašu BRN B-One (Blue)
BRN
12,00 €
9,75 bez DPH
Farba: Biela
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 40 g
Košík na fľašu Deda Elementi Gabbia (Red)
Deda Elementi
12,10 €
9,84 bez DPH
K dispozíciiFarba: Čierna/Červená
Priemer fľaše: 74 mm
Materiál: Technopolymér
Hmotnosť: cca. 40 g



