Osvetlenie predné na E-Bike Lynx E-Bike 30 Lux Lynx
Popis produktu
Osvetlenie predné na dynamo Lynx E-Bike 30 Lux s overeným jednuchým dizajnom.Výbava:
Prepínač ON/OFF
Zabudovaná predná odrazka.
Parametre
| Farba | Čierna |
| Svietivosť | 30 Lux |
| Dosah | cca. 60 m |
| Viditeľnosť | cca. 3000 m |
| Zdroj svetla: | 1x LED |
| Režimy | 1 režim - trvalé svetlo |
| Homologácia | Áno |
| Materiál | Plast |
| Napätie/Príkon | 6V - 36V |
Súvisiace produkty
Osvetlenie predné Knog Plugger Front (Black)
Knog
40,00 €
32,52 bez DPH
SkladomFarba: Čierna
Svietivosť: 350 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 5 režimov (3x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 1,5 / 3,5 / 4,5 / 12 / 180 hod.
Rozmer: 43 x 33 x 87 mm
Osvetlenie predné Knog Blinder Square
Knog
39,90 €
32,44 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 200 Lumen
Zdroj svetla:: LED COB
Režimy: 8 režimov
Doba svietenia: 2,5 hod (High Steady) / 60 hod ECO Flash)
Rozmer: 43 x 43 x 46 mm
Osvetlenie predné Knog PWR Road 600 Lumen
Knog
79,00 €
64,23 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 600 Lumen
Zdroj svetla:: 3 ks LED
Režimy: 6 režimov (3x blikanie a 3x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 4 / 23 / 8 / 12 / 195 hod.
Rozmer: 31 x 128 mm
Osvetlenie predné Knog PWR Rider 450 Lumen
Knog
59,00 €
47,97 bez DPH
Farba: Čierna
Svietivosť: 450 Lumen
Zdroj svetla:: 1 ks LED
Režimy: 3 režimy (1x blikanie a 2x trvalé svetlo)
Doba svietenia: 2 / 5 / 90 hod.
Rozmer: 31 x 123 mm





